Whatsapp Whatsapp
Telefon Hemen Ara

Karın Germe Ameliyatı

Karın Germe Ameliyatı (Abdominoplasty)

Karın germe özel bir işlemdir. Bu işlem ile karında ortaya çıkan sarkma ve selülit benzeri görünümü yok etmek mümkündür. Günümüzün en yaygın estetik uygulaması olan karın germe uygulaması merkezimizde sorunsuz ve profesyonel tekniklerle uygulanan bir işlemi oluşturuyor.

En gelişmiş tıp teorisini kullanan merkezimiz karın germe ameliyatında en üst floral çalışmaları yapıyor. Kadın ve erkek vücuduna özel uygulanan karın germe operasyonları, çok daha özel ve fit görünümlü vücut hatlarını ortaya çıkarıyor.

Ülkemizde ve dünyada estetik ameliyat denildiğinde ilk akla gelen ameliyat seçeneklerinden bir tanesini karın germe ameliyatı oluşturuyor. Bu ameliyat karın bölgesinde bulunan fazla yağı ve ödemi ortadan kaldırmak için belirlenen bölgelerde gerginlik sağlıyor.

Bu bölgelerdeki yağlar alınıyor ve karın bölgesi gerdiriliyor. Böylelikle hem zayıflama hem de sıkı bir görünüm elde ediliyor. Merkezimizde en profesyonel şekilde ve problemsiz karın germe ameliyatları yapılıyor.

Karın Germe Nasıl Yapılır?

İnsanların dış görünüşlerini bozan ve hatta sağlıksız bir görsele dönüştüren fazla yağlar, özellikle karın bölgesinde çok daha negatif bir görünümü ortaya çıkarıyor. Karın germe operasyonu bu bölgeleri pürüzsüz hatlara sahip hale getiriyor.

Merkezimizde karın germe estetik dizaynı mini ve tam karın germe şeklinde uygulanıyor. Kadın ve erkek bireylere iki seçenekte sorunsuz bir şekilde uygulanıyor.

Mini karın germe işleminde göbek deliğinin alt kısmında ortaya çıkan yağ ve ödem alınırken, tam karın germe estetik operasyonunda göbek deliği etrafında bulunan tüm alanlarda bulunan yağlı doku yok ediliyor.

Karın Germe Kimlere Uygulanır?

Karın germe ameliyatı hamile ve kronik rahatsızlığı olan bireyler dışında herkese uygulanan bir işlemi oluşturuyor. Karın bölgesindeki yağlı görünümden rahatsız olan herkes karın germe yaptırarak daha fit ve estetik bir vücuda sahip olabiliyor. Merkezimizde karın germe ameliyatları özel teknikler sonrasında uygulanıyor.

Kişiler kronik rahatsızlıklarına göre sınıflandırarak bazı rahatsızlıklarda karın germe ameliyatları yapılabiliyor. Bunun için öncelikli olarak muayene edilmesi ve karın bölgesinin ölçümlenmesinin yapılması gerekiyor.

Sizlerde karın bölgesinin negatif görüntüsünden rahatsız oluyor ve bu anlamda kaliteli bir tıbbi destek almak istiyorsanız merkezimizle iletişim kurabilirsiniz.

Karın Germe Öncesi Neler Yapılmalı?

Estetik ameliyat kararı veren herkesin bu karardan önce manevi anlamda bu ameliyat için hazır olması gerekiyor. Bunun yanı sıra merkezimizde karın germe öncesinde kişinin yaş, kilo, boy ve sağlıkla ilgili faktörlerine uygun olan değerlendirmeler yapılıyor.

Bu anlamda yapılan tespitler kişinin nasıl bir karın germe uygulaması alması gerektiğine dair detay veriyor. Böylelikle merkezimizde en profesyonel tespitler ve uygulamalar ile karın germe ameliyatları yapılıyor.

Karın Germe Ameliyatı Sonrası Bilinmesi Gerekenler

Merkezimizde uygulamış olduğumuz karın germe sonrasında hastalarımız bir saat içerisinde kendilerine geliyor.

Bir gece hastane ortamında kalması gereken hastalarımızın bir sonraki gün taburculukları yapılıyor. Bu dönemde hastanın 6 hafta boyunca bel korsesi kullanması gerekiyor. Hastanın karnını zorlayacak egzersizlerden ve ağır kaldırmaktan kaçınması ise daha hızlı toparlanmasını sağlıyor.

Mini Karın Germe (mini abdominoplasti) Estetiği

Estetik alanda sıkça uygulanan karın germe özellikle hamilelik sonrasında ortaya çıkan göbek altı karın sarkmaları için yarar sağlıyor.

Bu bölgedeki sarkmaları yok etmek için mini karın germe yeterli oluyor. Bu işlem göbek deliği hizası ve alt kısma uygulanıyor. Merkezimizde en özel sağlık teknikleri kullanılarak bu işlem uygulanıyor.

İzsiz Karın Germe (Endoskopik Karın Germe)

İzsiz karın germe ameliyatında karın germe işlemi endoskopik bir yöntem ile uyguluyor. Bu yöntem merkezimizde yapılan estetik uygulamalardan birini oluşturuyor.

Karın Germe Sonrası Hamile Kalabilir miyim?

Karın germe ameliyatının hamile kalmaya engel olabilecek hiçbir içeriği bulunmuyor. Bu işlem sonrasında yıllar sonra bile hamile kalmanız mümkündür.

Karın Germe Riskleri Nelerdir?

Estetik ameliyatları genellikle dış görünümü daha özel hale getirmek için yapılıyor. Bu nedenle bu ameliyatların risklerini öğrenmek gerekiyor.

Privacy Estetik merkezi olarak karın germede ortaya çıkabilecek tek etkinin morluk oluşumu olduğunu söyleyebilmekteyiz. Kronik rahatsızlıklarda ise karın germe operasyonu için en uygun uygulama yöntemlerini belirlemekteyiz.

Karın Germe Ağrılı mıdır?

Karın germe ameliyatlarında anestezi uygulaması bulunuyor. Bu nedenle hastalar ağrı veya acı hissetmiyor. Bu ameliyattan hemen sonra hasta kendisine geliyor ve ertesi gün taburcu oluyor. 10 gün sonra dikişlerin alma işlemi yapılıyor.

Karın Germe Ameliyatından Sonra İz Kalır mı?

Merkezimiz tarafından uygulanan mini, tam ve endoskopik karın germe ameliyatlarından sonra hastanın belirtilen kurallara uyması sonrasında iz kalma gibi bir durum söz konusu olmuyor.

Karın Germe ve Liposuction Beraber Yapılır mı?

Karın germe işleminde vücutta fazla olan yağlar alınarak karın bölgesi gerginleştiriliyor. Liposuction işleminde ise yalnızca karın bölgesinde bulunan ve yerleşik olan yağlar alınıyor.

Gerginleştirme işlemi yapılmıyor. Merkezimizde hem liposuction hem de karın germe işlemi yapılabiliyor. Ayrıntılı bilgi almak için doktorumuzla iletişim kurabilirsiniz.

Doğum Sonrası Çatlaklar Karın Germe ile Geçer mi?

Karın germe işlemi ve estetik ameliyatı olmanın asıl sebebini doğumdan sonrası ortaya çıkan çatlak ve sarkmalar oluşturuyor. Merkezimizde sarkık ve gergin görünümden uzak olan karın bölgesi için en nitelikli tekniklerle ameliyat işlemi yapılıyor. Gevşeyen karnın tekrar sıkı bir görünüme sahip olmasını sağlayan bu işlem ile doğum sonrası çatlaklar azaltılabiliyor.

Doğum sonrasında göbek bölgenizde ve göbek deliğinin üst bölgesinde bulunan çatlakları ve kırışıklıkları yok etmek için karın germe ameliyatlarının içeriğinden yararlanabilirsiniz.

Göbeğin üst kısmında oluşan çatlakları ve kırışıklıkları gidermek için ise tam karın germe operasyonlarından yararlanabilirsiniz.

Merkezimizde ileri tıp teknikleri kullanılarak en hızlı ve profesyonel şekilde karın germe operasyonları yapılıyor. Vücudunuza uygun olan seçeneği belirlemek ve karın germe operasyonu yaptırmak için merkezimizi tercih edebilirsiniz.

Karın Fıtığı Karın Germe ile Giderilir mi?

Karın fıtığı gibi rahatsızlıklara karşı daha ileri tetkiklerin uygulanması gerekirken bu anlamda daha detaylı bilgi edinmek için merkezimiz ile iletişim kurabilirsiniz.

Ameliyat Yazın Uygulanır mı?

Estetik operasyonların yaz mevsiminde veya kış mevsiminde uygulanması gibi bir kriter bulunmazken bu durum sizin konforunuzla ilgili olan bir işlemdir.

Yaz veya kış mevsimi için karın germe estetiği yaptırma planınız bulunuyor ve bu anlamda profesyonel tetkikler sunan bir merkez arıyorsanız Privacy Estetik merkezimizin hizmetlerinden yararlanabilirsiniz. Karın germe operasyonu sonrasında dilediğiniz özelliklere, fit ve zarif hatlara sahip olan vücuda sahip olabilirsiniz.

Karın Germe Ameliyatı Fiyatları 2021

Ülkemizde ve dünya ülkelerinde uygulanmasında sorun bulunmayan ancak uygulaması bazı durumlarda daha detaylı teknikler gerektiren estetik ameliyat karın germe ameliyatıdır. Bu ameliyatın fiyatları uygulanacak olan yöntemlere göre değişim gösterirken aynı zamanda kişinin yaşı, kilosu, uygulama yapılacak bölge ve diğer özelliklere göre değişim gösterecektir.

Karın germe ameliyatı fiyatları hakkında bilgi edinmek ve bu işlemlerin tüm detaylarını öğrenmek için merkezimizden en kaliteli hizmeti alabilirsiniz. Karın germe ameliyatı işlemi yaptırarak daha güzel ve gösterişli vücut hatlarına sahip olabilirsiniz.